Saldū un Brocēnos 22. aprīlī iespējami īslaicīgi elektroenerģijas piegādes pārtraukumi

12.04.2018

Svētdien, 22. aprīlī, no plkst. 04.00 – 07.00 vairākas reizes īslaicīgi tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem Saldus un Brocēnu novadā. Īslaicīgi pārtraukumi (līdz 5 minūtēm) būs saistīti ar apakšstacijā “Brocēni” uzstādīto 110kV (kilovoltu) elektrolīniju un transformatoru automātiskās rezerves ieslēgšanās iekārtu profilaktisko pārbaudi.

Elektroapgādes pārtraukumi iespējami Saldus un Brocēnu pilsētā, kā arī:

 

Saldus novadā – Lutriņu, Saldus, Zvārdes, Šķēdes, Jaunlutriņu, Rubas, Zirņu, Novadnieku, Zirņu, Nīgrandes, Zaņas, Kursīšu, Ezeres, Pampāļu pagastā.

 

Brocēnu novadā –  Gaiķu, Cieceres, Remtes, Blīdenes pagastā.

 

Iekārtu profilaktiskā pārbaude nepieciešama, lai apakšstacijā efektīvāk varētu nodrošināt automātiskās rezerves darbību pēkšņu un neparedzamu tehnoloģisko traucējumu gadījumā, kad elektroapgāde tiek automātiski pārslēgta un nodrošināta no cita darba kārtībā esoša 110kV transformatora.

 

Lai maksimāli samazinātu elektrotīklā uzstādīto iekārtu profilaktiskās pārbaudes ietekmi uz juridisko klientu plānotajiem ražošanas procesiem, kā arī mazinātu neērtības klientiem ikvienā mājsaimniecībā, pārbaudi uzņēmums veiks svētdienas rītā.

 

AS „Sadales tīkls” brīdina – elektroenerģijas piegādes pārtraukums var izraisīt īslaicīgu elektroierīču atslēgšanos (sadzīves tehnika, datori), taču elektroierīču bojājumi šādu pārbaužu rezultātā parasti netiek novēroti.

 

Preventīvi veikta elektrotīklā uzstādīto iekārtu pārbaude ir ļoti svarīga un nepieciešama elektroapgādes drošuma nodrošināšanai! AS “Sadales tīkls” atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz izprotošu attieksmi elektroapgādes traucējumu gadījumā!