Slodzes izmaiņas

Slodzes palielināšana

Pieslēguma slodzes palielināšana nepieciešama, ja objektā ir nepietiekams slodzes lielums. Pirms slodzes palielinājuma pieteikšanas, aicinām izmantot slodzes aprēķina kalkulatoru, lai novērtētu objektā nepieciešamo jaudu.

Lai pieteiktu pakalpojumu vai bez maksas noskaidrotu, cik aptuveni izmaksā esošā pieslēguma slodzes palielināšana, iesniedziet pieteikumu. Spiediet uz pogas zemāk, lai autorizētos klientu portālā un pieteiktu pakalpojumu.

 Mājsaimniecība  Uzņēmums

Pakalpojumus variet pieteikt arī pie sava elektroenerģijas tirgotāja.

Tā kā slodzes palielināšana notiek līdzīgi kā jauna pieslēguma ierīkošana, ar  informāciju  par procesa gaitu varat iepazīties šeit.

 

Slodzes samazināšana

Lai sekmētu efektīvu slodzes izmantošanu un samazinātu kopējās izmaksas par patērēto elektroenerģiju, aicinām jūs izvērtēt objektā nepieciešamo slodzes lielumu. Slodzes samazināšana ir bezmaksas pakalpojums. Spiediet uz pogas zemāk, lai autorizētos klientu portālā un pieteiktu pakalpojumu.

 Mājsaimniecība  Uzņēmums

Pakalpojumu variet pieteikt arī pie sava elektroenerģijas tirgotāja.

Mājsaimniecību klientiem nepieciešamās slodzes lieluma aprēķināšanai aicinām izmantot slodzes aprēķina kalkulatoru. Papildus, lai noteiktu nepieciešamo pieslēguma jaudu, aicinām konsultēties ar sertificētiem elektrospeciālistiem – detalizēta informācija pieejama šeit.

Ja jums nav iespējas pakalpojumu pieteikt elektroniski, aicinām izdrukāt, aizpildīt, parakstīt un nosūtīt atbilstošā pieteikuma veidlapu uz e-pastu st@sadalestikls.lv

piesleguma slodzes