Pilna servisa pakalpojums

Ja izmantosiet pilna servisa pakalpojumu,  jums nebūs jāvelta laiks būvprojekta izstrādātāja un būvnieka meklēšanai – to nodrošinās Sadales tīkls, izvēloties  jums uzticamu un drošu sadarbības partneri jauna pieslēguma ierīkošanai vai slodzes palielināšanai. Jūsu ieguvums ir pieslēguma ierīkošana vai slodzes palielināšana līdz pat trīs reizēm īsākā laikā.  

Pakalpojumu jums piedāvāsim, ja, ierīkojot jaunu pieslēgumu, netiks skarta citu īpašnieku zeme, ierīkošanas darbi notiks esoša elektrotīkla aizsargjoslā vai sarkano līniju robežās u.c. Pilna servisa pakalpojuma izmaksas  var būt  vidēji līdz 10% augstākas, salīdzinot ar pieslēguma ierīkošanu, neizmantojot šo pakalpojumu.

 

Pilna servisa pakalpojuma (PSP) priekšrocības

  • jūs iegūsiet ātrāku pieslēguma ierīkošanu;
  • Sadales tīkls izvēlēsies būvnieku, kurš veiks gan tehniskā risinājuma izstrādi, gan būvdarbus;
  • par pilna servisa pakalpojumu varēsiet norēķināties divos maksājumos – 1. maksājums par tehniskā risinājuma  izstrādi un 2. maksājums par pieslēguma ierīkošanu.

 

Pieslēguma ierīkošanas soļi

Pilna servisa pakalpojums sadales tikls

Piesakiet jauna pieslēguma ierīkošanu vai slodzes palielināšanu – ja varēsim jūsu īpašumā piedāvāt pilna servisa pakalpojumu, informēsim Jūs lielākoties 5 darba dienu laikā (sarežģītākos gadījumos 20 dienu laikā) no pieteikuma saņemšanas brīža.

 

pilna servisa pakalpojums