Pilna servisa pakalpojums

Vēlaties ietaupīt laiku un samazināt veicamās darbības jauna pieslēguma ierīkošanai? Izmantojiet pilna servisa pakalpojumu! Tā ietvaros jums nebūs jāvelta laiks būvprojekta izstrādātāja un būvnieka meklēšanai – to nodrošinās AS “Sadales tīkls”, izvēloties jums uzticamu un drošu sadarbības partneri pieslēguma ierīkošanai. Jūsu ieguvums – elektroenerģijas pieslēguma ierīkošana trīs reizes īsākā laikā.

 

Pakalpojums ir pieejams, ja, ierīkojot jaunu pieslēgumu, netiek skarta citu īpašnieku zeme, ierīkošanas darbi notiek esoša elektrotīkla aizsargjoslā vai sarkano līniju robežās u.c.

Pilna servisa pakalpojuma priekšrocības

  • Jūs iegūsiet ātrāku pieslēguma ierīkošanu;
  • AS “Sadales tīkls” izvēlēsies būvnieku, kurš veiks gan būvprojekta izstrādi, gan būvdarbus;
  • Ar šo būvnieku jūs variet vienoties arī par pēcuzskaites elektroietaišu – kabeļu līnijas izbūvi no sadalnes līdz jūsu būvei – ierīkošanu par atsevišķu samaksu;
  • Par pakalpojumu varēsiet norēķināties divos maksājumos – pirmais maksājums par projekta izstrādi un otrais par pieslēguma ierīkošanu;
  • Ja būsiet vienojies ar būvnieku par pēcuzskaites kabeļa izbūvi, kopā ar izpilddokumentācijas nodošanu par pieslēguma ierīkošanu, saņemsim arī apliecinājumu par jūsu objekta gatavību sprieguma saņemšanai.

Pieslēguma ierīkošanas soļi

Kā pieteikties pakalpojumam?

Autorizējieties klientu portālā www.e-st.lv un tiešsaistē iesniedziet pieteikumu jauna pieslēguma ierīkošanai.

 

20 kalendāro dienu laikā mēs izskatīsim jūsu pieteikumu un telefoniski piedāvāsim pilna servisa pakalpojumu, ja to būs iespējams nodrošināt. Jums tiks nosūtīti tehniskie noteikumi un informācija par šī pakalpojuma iespējām un izmaksām. Pakalpojuma izmaksas var sastādīt līdz 10 % vairāk nekā pieslēguma ierīkošana bez pilna servisa pakalpojuma.

 

Tālākais solis ir jūsu izvēle – ja izlemsiet izmantot pilna servisa pakalpojumu, tad 15 kalendāro dienu laikā jums jāapmaksā saņemtais rēķins.

 

Ja pilna servisa pakalpojums jums nebūs pieejams vai izlemsiet to neizmantot, jūs varēsiet realizēt pieslēgumu, izvēloties būvprojekta izstrādātāju un būvnieku patstāvīgi.

 

Klientu atsauksmes

  • Pakalpojumu izvēlējos ērtības dēļ. Nebija jāmeklē projektētājs un manā situācijā pakalpojums izmaksāja pat lētāk, nekā ja pats būtu izvēlējies projekta izstrādātāju. Uzreiz piekritu šim piedāvājumam! Labāk nevarēja būt!
  • Galvenais, ka man pašam kā klientam bija jādara pēc iespējas mazāk – es samaksāju, parakstu dokumentus un pārējo organizē AS “Sadales tīkls” – nebija laika interesēties par citām iespējām. Viss tika izdarīts ļoti labi!
  • Es tikai sazinājos telefoniski – visu pārējo izdarīja AS “Sadales tīkls”. Nekur nebija jāiet, nekas nebija jāmeklē. Ļoti ērts pakalpojums! Viss bija lieliski!