Datu pakalpojumi

Sekmējot ātru un ērtu datu pieejamību, Sadales tīkls piedāvā jaunu pakalpojumuautomatizētu informācijas piegādi klienta datu sistēmām.

Jaunākās paaudzes M2M (machine-to-machine) tehnoloģijas, nodrošina automatizētu datu nodošanu bez cilvēka līdzdalības. Šāds risinājums paver plašas iespējas uzlabot uzņēmuma darbības efektivitāti, kā arī attīstīt jaunas biznesa iespējas.

Pirmā publiskā Sadales tīkls datu pakalpojuma ietvaros klientu datu sistēmām ir automatizēti pieejami iepriekšējās dienas ikstundas elektroenerģijas patēriņa dati. Lai saņemtu pakalpojumu, jums nepieciešams uzstādīts viedais elektroenerģijas skaitītājs un datu analīzes platforma, kura var izsaukt un saņemt mašīnlasāmus datus (piemēram, MS Exel un līdzīgas lietojuma programmas šādu funkcionalitāti nenodrošina).

Vairojot mūsu klientu energopratību un iespējas vēl efektīvāk automatizēt un uzraudzīt biznesa procesus, Sadales tīkls turpina aktīvi attīstīt datu servisu, lai piedāvātu arvien jaunus pakalpojumus vēl ātrākai datu saņemšanai.

 

Sadales tīkls datu pakalpojumu priekšrocības

Automatizācija
M2M datu apmaiņas modelis
Drošība
Aizsargāta informācijas plūsma
Energopratība
Efektīvāka resursu pārvalde
Izdevīgums
Pieejama mēneša maksa

 

Kas jādara, lai sāktu izmatot Sadales tīkls datu pakalpojumus?

  1. Piesakiet pakalpojumu. Ātri un vienkārši klientu portālā e-st.lv
  2. Sagatavojiet savas datu sistēmas. Iestatiet sistēmas uzstādījumus vai uzticiet datu analīzes pakalpojumus partneriem
  3. Sāciet lietot datus. Analizējiet informāciju un optimizējiet uzņēmuma darbību.

 

Uzņēmumi, kas sniedz datu analīzes pakalpojumus