Skaitītāju rādījumi

Jūsu ērtībām aicinām elektroenerģijas skaitītāju rādījumu nodot klientu portālā e-st.lv, kur skaitītāju rādījumu nodošana ir vienkārša un pieejama jums piemērotā laikā. Skaitītāja rādījumus varat nodot no katra mēneša 27. datuma līdz nākamā mēneša 3. datumam.

Skaitītāja rādījumi jums ir jānodod, ja objektam vēl nav uzstādīts viedais elektroenerģijas skaitītājs vai ir uzstādīts, taču tā priekšrocības vēl nav stājušās spēkā. Ja pie sava elektroenerģijas tirgotāja esat izvēlējies izlīdzināto maksājumu, tad skaitītāja maiņa uz viedo elektroenerģijas skaitītāju jūsu ikdienas darbības būtiski nemainīs.

 

Aicinām nodot elektrības skaitītāja rādījumus un aplūkot patēriņa grafiku, autorizējoties klientu portālā e-st.lv:

 Nodot skaitītāja rādījumus mājsaimniecībai  Nodot skaitītāja rādījumus uzņēmumam

 

Jo tas ir ērts rīks, kurā ātri un vienkārši varat ievadīt datus un sekot līdzi savam ikmēneša elektroenerģijas patēriņam. Lai ietaupītu laiku un izvairītos no neprecizitātēm. Piemēram, ja ievadīsiet nekorektu patēriņu, tad sistēma jums ziņos par kļūdu, kuru varēsiet labot, ja nepieciešams. Lai novērtētu savus ikmēneša elektroenerģijas lietošanas paradumus. Piemēram, ja jūsu ievadītais patēriņš būtiski atšķirsies no iepriekšējo mēnešu datiem, redzēsiet par to paziņojumu.

 

Kā rīkoties, ja jums nav iespējas nodot skaitītāja rādījumus klientu portālā e-st.lv?