Slodzes aprēķina kalkulators

Kalkulators ir paredzēts mājsaimniecību klientiem. Izmantojiet kalkulatoru, lai aprēķinātu un novērtētu jūsu īpašumā šobrīd esošo slodzi vai nepieciešamo elektrotīkla jaudu, plānojot jaunu elektrotīkla pieslēgumu. Kalkulators veic aprēķinu, balstoties uz Jūsu norādīto elektroiekārtu skaitu un to jaudu.

Pārsvarā vienas fāzes elektrotīkla pieslēgumi tiek nodrošināti dzīvokļos. Šāda pieslēguma jauda ir pietiekoša, lai nodrošinātu visas ikdienas vajadzības – ieslēgtu apgaismojumu, darbinātu veļas mazgājamo mašīnu, ledusskapi, televizoru, gludekli, elektrisko tējkannu un citas ierīces. Savukārt, trīsfāžu pieslēgums pārsvarā tiek ierīkots jaunajos daudzdzīvokļu namu projektos un privātmājās, jo tajās tiek lietotas elektroierīces, kurām nepieciešama lielāka elektrotīkla jauda, piemēram, siltumsūkņi, ūdens sūkņi vai kondicionieri.

Slodzes aprēķina kalkulatoram ir informatīvs raksturs un tas negarantē pilnīgi precīzu nepieciešamās slodzes aprēķinu, tādēļ jums individuāli jāizvērtē elektroierīču lietošanas paradumi un to darbībai nepieciešamā jauda. Iespējams, ka esošā pieslēguma jauda ir pārāk liela, vai gluži otrādi – rodas vajadzība pēc lielākas pieslēguma jaudas.

 

Kā pareizi izvēlēties pieslēguma jaudu?  i

Pieslēguma jaudas izvērtēšanas ABC