Elektroenerģijas piedāvājumi

Jūsu izvēlētais elektroenerģijas tirgotājs, atbilstoši Jūsu pieprasījumam, elektroenerģijas patēriņam un ērtākajam norēķinu veidam sagatavos elektroenerģijas piedāvājumu. Informējiet izvēlēto tirgotāju, ja Jūsu ģimenes elektroenerģijas patēriņš būtiski mainīsies, jo tas ļaus iegūt tieši Jums visizdevīgāko piedāvājumu. Tirgotāji var sagatavot  īpašus piedāvājumus, kur komplektā ar elektroenerģiju tiek ietverti vēl citi pakalpojumi, piemēram, telefonsakari, internets u. tml. Tādējādi viena līguma ietvaros vienosieties par vairākiem pakalpojumiem, kā arī ietaupīsiet izdevumus par rēķinu apmaksas komisiju – vairāku rēķinu vietā saņemsiet vienu. Ja Jums ir vairāki objekti, piemēram, māja un vasarnīca, ar atsevišķiem skaitītājiem, tos var apvienot vienā līgumā un rēķinā. Tā iegūsiet izdevīgāku elektrības cenu un ietaupīsiet, apmaksājot rēķinu. Par šādu iespēju jautājiet savam tirgotājam.

 

Rūpīgi izlasiet līgumu un piedāvājumu – pievērsiet uzmanību visiem nosacījumiem, piemēram, elektrības cenai, apmaksas kārtībai, termiņam, sadarbības pārtraukšanas iespējām!

 

KĀ SALĪDZINĀT ELEKTROENERĢIJAS PIEDĀVĀJUMUS?

Tirgotāju piedāvājumi ir veidoti 3 patēriņa grupām – mazs, vidējs un liels, tādējādi nosakot gan dažādas cenas par elektroenerģijas 1kWh, gan arī piemaksas, tajā skaitā par rēķina piegādi. Tādēļ galvenais izvēles kritērijs ir jūsu vidējais mēneša patēriņš. Atcerieties, vasarā elektroenerģijas patēriņš ir mazāks, ziemā krietni lielāks! Izvērtējiet piedāvājuma kopējo cenu un nosacījumus. Pievērsiet uzmanību ne vien kWh cenai, bet arī pārējām ar piedāvājumu saistītām izmaksām. Rūpīgi izsveriet visus piedāvājuma un līguma nosacījumus, kā, piemēram, tarifu plānus, apmaksas kartību, termiņu, sadarbības pārtraukšanas iespējas.

 

TIRGOTĀJA MAIŅA

Jūs varat mainīt elektroenerģijas tirgotāju vai piedāvājumu katru mēnesi – par to jāvienojas ar jauno tirgotāju līdz iepriekšējā mēneša 15. datumam. Līdz tirgotāja vai piedāvājuma nomaiņai ir jāapmaksā visi līdzšinējie patērētās elektroenerģijas rēķini. Pirms vienojaties ar tirgotāju par turpmāko sadarbību, pārliecinieties, uz cik ilgu laiku slēdzat līgumu un kādi ir līguma laušanas nosacījumi.

 

SADARBĪBA

Par nepieciešamo palīdzību saistībā ar elektroenerģiju Jūsu mājoklī ziņojiet tirgotājam. Savukārt skaitītāju apkalpošanu, kontroli, jaunu pieslēgumu ierīkošanu, remontdarbus, kā arī bojājumu novēršanu arī turpmāk veiks AS “Sadales tīkls”. Neatkarīgi no tā, kura tirgotāja klients esat, saņemsiet informatīvas īsziņas, ja elektroenerģijas tīklā būs paredzēti remontdarbi vai notikuši bojājumi. Arī turpmāk Jūsu elektroenerģijas tirgotājs turpmāk palīdzēs ikvienā ar elektroapgādi saistītā situācijā.