Lietošanas noteikumi

Paldies, ka izmatojat Sadales tīkls mājaslapu. Esam pārliecināti, ka šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un šī mājaslapa jums kļūs par svarīgu informācijas avotu. Lai nerastos dažādi, tostarp, juridiska rakstura pārpratumi, aicinām iepazīties ar mājaslapas lietošanas noteikumiem.

 

 1. www.sadalestikls.lv mājas lapas īpašnieks un administrators ir Sadales tīkls. Sadales tīkls ir tiesības grozīt un papildināt mājas lapas lietošanas noteikumus.
 2. Ieejot mājas lapā, tās lietotājs piekrīt šiem mājas lapas lietošanas noteikumiem.
 3. Sadales tīkls nenes atbildību par mājas lapas pieejamību lietotājiem bez pārtraukumiem vai kļūdām, kas radušās neparedzētu iemeslu dēļ.
 4. Sadales tīkls patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas mājas lapā vai tās saturā, kā arī jebkurā laikā ierobežot brīvu pieeju tai.
 5. Mājas lapā sniegtā informācija nav uzskatāma par Sadales tīkls saistošu piedāvājumu, ja vien mājas lapā nav norādīts pretējais. Mājas lapā ievietotajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs.
 6. Mājas lapa var saturēt saites uz citām fiziskām vai juridiskām personām piederošām vai pārraudzītām mājaslapām. Sadales tīkls neuzņemas atbildību par citu fizisko vai juridisko personu piederošo vai pārraudzīto mājas lapu saturu vai piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumiem, kas radušies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot mājas lapā izvietotās saites.
 7. Nedrīkst veikt vai pieļaut darbības, kas būtu vērstas pret mājas lapas sistēmas drošību, stabilitāti un ātrumu. Aizliegts veikt jebkādas darbības, kā rezultātā tiek mainīts mājas lapas kods, funkcionalitāte vai saturs.
 8. Sadales tīkls mājas lapā esošie autoru darbi, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija ir Sadales tīkls īpašums un autortiesību objekts. Mājas lapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai kāda citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot, ja ir saņemta Sadales tīkls piekrišana.
 9. Plašsaziņas līdzekļi drīkst izmantot informāciju bez Sadales tīkls rakstiskas atļaujas tikai gadījumā, ja izmantotā informācija tiks izmantota nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību normām par autortiesībām, norādot atsauces uz šo mājas lapu. Sadales tīkls nenes atbildību par pārpublicētās informācijas aktualitāti.
 10. Ja netiek ievēroti Sadales tīkls mājas lapas lietošanas noteikumi Sadales tīkls ir tiesības bez brīdinājuma liegt piekļuvi mājas lapai.
 11. AS Sadales tīkls mājaslapa var izmantot sīkdatnes. Sīkdatņu apstrādes noteikumi pieejami šeit.
 12. Šie Lietošanas noteikumi nosaka AS Sadales tīkls mājas lapas lietošanas noteikumus. Atsevišķu AS Sadales tīkls interneta vietņu/lietotņu lietošanas specifiski noteikumi un funkcionalitāte var tikt noteikta konkrētajās interneta vietnēs/lietotnēs un publicēti AS Sadales tīkls mājas lapā. Tehniskās informācijas portāla specifiskie lietošanas noteikumi pieejami šeit.