Kādēļ izvēlēties AS “Sadales tīkls”?

1.
Mēs esam visā Latvijā

Kopā esam vairāk kā 1700 darbinieki, strādājam visā Latvijā. Mūsu biroji ir 31 apdzīvotā vietā, sākot no Alūksnes līdz Ventspilij un no Liepājas līdz Valmierai.

 

2.
Esam ilgtspējīgs uzņēmums

Mūsu darbības pamatā ir Ilgtspējīga attieksme pret darbiniekiem, sabiedrību un vidi. Esam ieguvuši tādus apbalvojumus kā Izcila darba devēja DNS, nomināciju "Ģimenei draudzīgi", viens no iekārojamākajiem prakses devējiem un mums ir viens no drošākajiem uzņēmuma autoparkiem.  Vairāk informācijas par mūsu ilgtspēju skaties šeit.

 

3.
Mums ir vērtības, kuras iedzīvinām savā ikdienā
  • Atbildība- uz mums var paļauties
  • Efektivitāte- mēs virzāmies uz izcilību
  • Drošība- mēs uzturam augstas darba drošības prasības un izglītojam sabiedrību elektrodrošībā
  • Profesionalitāte - mēs esam zinoši un prasmīgi, atvērti jaunām idejām un tehnoloģijām
4.
Mēs esam profesionāļi

Mēs nepārtraukti izglītojam darbiniekus elektrotehniskajā  virzienā, darba drošībā, IT jomā un klientu apkalpošanā u.c. Mūsu darbinieki mācās gan AS “Sadales tīkls” Mācību centrā, gan profesionālajās skolās un augstskolās visā Latvijā, kā arī iegūst jaunas zināšanas pie kolēģiem ārvalstīs. Savā darbā ieviešam efektīvākās darba metodes, kā arī dalāmies pieredzē ar citiem Eiropas sadales sistēmas operatoriem.

5.
Esam dažādu paaudžu komanda

Mēs strādājam ilgtermiņā, darbinieku vidējais vecums ir 45 gadi, savukārt darbinieku vidējais darba stāžs ir 17 gadi.

6.
Mēs strādājam drošā darba vidē

Mums ir svarīga droša darba vide un mēs rūpējamies par darbinieku drošību, veselību un darba apstākļiem. Mums ir moderns un drošs darba apģērbs, instrumenti un efektīva specializētā tehnika.

 

 

7.
Mēs izmantojam inovatīvas tehnoloģijas

Mūsu darba vide ir balstīta uz inovatīvām tehnoloģijām. Strādājam ar jaunākajām datorprogrammām, ieviešam viedās tehnoloģijas un risinājumus, piemēram, elektroenerģijas uzskaitē un dispečervadībā. Klientiem visus pakalpojumus nodrošinām e-vidē.

8.
Pie mums ir izaugsme un attīstība

Mums ir plašas izaugsmes iespējas: visiem darbiniekiem ir iespēja piedalīties personāla atlases konkursos, 60% no esošajām vakantajām darba vietām aizpildām ar saviem darbiniekiem.

9.
Mums ir konkurētspējīga samaksa par paveikto darbu un daudz citu labumu

Mēs novērtējam ikvienu darbinieku. Kopējo darba samaksu veido: mēneša amatalga, garantētie sociālie labumi, prēmija un piemaksas, veselības apdrošināšana, atvaļinājuma pabalsts un iemaksas Pensiju fondā.

Ieslēdz darba samaksas lampiņu!

10.
Organizējam un piedalāmies dažādos pasākumos

Saviem darbiniekiem organizējam dažādus pasākumus: profesionālos forumus - dispečeriem un meistariem, starptautiskas sacensības prasmju novērtēšanā meistariem un elektromontieriem, labo darbu mēnesi, dalību "Simtgades burtniekos" u.c. Mūsu darbinieki ir elektrodrošības vēstneši, kuri izglīto bērnus un jauniešus elektrodrošībā.

11.
Veselība un sports ir mūsu dzīves veids

Mēs katru gadu organizējam un piedalāmies sportiskos pasākumos un aktivitātēs un iedzīvinām darbinieku ikdienā veselīgu uzturu un dzīvesveidu. Katru gadu esam viena no lielākajām komandām Rīgas maratonā, Vienības velobraucienā Siguldā u.c. sportiskās aktivitātēs.

12.
Nodrošinām praksi visā Latvijā

Topošajiem enerģētikas speciālistiem nodrošinām praksi visā Latvijā 5 uzņēmuma darbības jomās:

  • remontu un būvniecības virzienā;
  • releju aizsardzības un telemehānikas virzienā;
  • tīkla pārvaldības (ekspluatācijas) virzienā;
  • elektroenerģijas uzskaites virzienā;
  • elektrisko tīklu attīstības virzienā (tikai RTU un LLU elektrozinību studentiem).

Desmit gadu laikā esam izglītojuši vairāk kā 1100 skolēnu un studentu. Vairāk informācijas par prakses iespējām ir šeit.

13.
Kā kļūt par mūsu darbinieku?

Informāciju par darba piedāvājumiem skaties uzņēmuma mājas lapā, šeit.

Ja vēlies strādāt AS “Sadales tīkls”, izvēlies aktuālo darba piedāvājumu, kura prasības atbilst Tavām zināšanām, izglītībai, pieredzei un citām vakantajai darba vietai nepieciešamajām prasmēm, aizpildi pieteikuma anketu mājas lapā vai sūti pieteikumu uz e-pastu: darbs@sadalestikls.lv, norādot vakanci, uz kuru piesakies.

Atlases procesa laikā (pieteikuma izvērtējums, atlases intervija u.c.) mēs novērtēsim Tavu atbilstību vakantajam amatam un, ja būsi visatbilstošākais, tad saņemsi darba piedāvājumu.