Rīgā – Skanstē, Brasas un Centra rajona apkaimē, 11.augustā iespējami īslaicīgi elektroenerģijas piegādes pārtraukumi

06.08.2018

Sestdien, 11.augustā, no plkst. 5.00 – 7.00 vairākas reizes īslaicīgi tiks pārtraukta elektroenerģijas piegāde uzņēmuma klientiem Rīgā - Skanstē, Brasas un Centra rajona apkaimē. Īslaicīgi pārtraukumi (līdz 5 minūtēm) būs saistīti ar apakšstacijā Skanste uzstādīto 110kV (kilovoltu) elektrolīniju un transformatoru automātiskās rezerves ieslēgšanās iekārtu profilaktisko pārbaudi.

Elektroapgādes pārtraukumi iespējami:

Alojas, Duntes, Ēveles, Grostonas, Ierēdņu, Jāņa Daliņa, Jāņa Dikmaņa, Kareivju, Krišjāņa Valdemāra, Laktas, Mālpils, Skanstes, Tomsona, Upes, Vesetas, Zaubes, Zirņu  ielā.

 

Iekārtu profilaktiskā pārbaude nepieciešama, lai apakšstacijā efektīvāk varētu nodrošināt automātiskās rezerves darbību pēkšņu un neparedzamu tehnoloģisko traucējumu gadījumā, kad elektroapgāde tiek automātiski pārslēgta un nodrošināta no cita darba kārtībā esoša 110kV transformatora.

 

Lai maksimāli samazinātu elektrotīklā uzstādīto iekārtu profilaktiskās pārbaudes ietekmi uz juridisko klientu plānotajiem ražošanas procesiem, kā arī mazinātu neērtības klientiem ikvienā mājsaimniecībā, pārbaudi uzņēmums veiks sestdienas rītā.

 

AS „Sadales tīkls” brīdina – elektroenerģijas piegādes pārtraukums var izraisīt īslaicīgu elektroierīču, piemēram, sadzīves tehnikas, datoru u.c. iekārtu atslēgšanos, tomēr elektroierīču bojājumi šādu pārbaužu rezultātā parasti netiek novēroti.

 

Preventīvi veikta elektrotīklā uzstādīto iekārtu pārbaude ir ļoti svarīga un nepieciešama elektroapgādes drošuma nodrošināšanai! AS “Sadales tīkls” atvainojas par sagādātajām neērtībām un cer uz izprotošu attieksmi elektroapgādes traucējumu gadījumā!