Калькулятор вычисления тарифов

Калькулятор вычисления тарифов на услуги системы распределения электроэнергии для домашних хозяйств позволяет примерно подсчитывать общий платеж (счет) за электроэнергию, но kалькулятор вычисления тарифов для юридических лиц позволяет подсчитывать плату за услуги системы распределения электричества в месяц с возможностью базовой тариф сравнить с тарифными планами (в расчет включаются компоненты обязательной закупки).

Пожалуйста, выберите актуальный для Вас калькулятор «Домашнее хозяйство» или «Юридическое лицо» и заполните или выберите предопределенные поля.

kWh
i Fāžu skaits ir norādīts līgumā ar Jūsu elektroenerģijas tirgotāju.
i Informācija par ievadaizsardzības aparāta strāvas liekumu, kā arī atļauto slodzi pieejama AS "Sadales tīkls" Līguma pielikumā "Objekta elektroapgādes tehniskie dati, robežakts", kā arī klientu pašapkalpošanās portāla www.e-st.lv sadaļā "Objektu informācija".
i Dienas zona – darba dienās no 7.00 līdz 8.00, no 10.00 līdz 17.00 un no 20.00 līdz 23.00, informāciju par patēriņu pieejama sistēmas pakalpojuma rēķinā vai portālā www.e-st.lv.
i Nakts zona un nedēļas nogales zona – darbadienās no 23.00 līdz 7.00, sestdienās un svētdienās –visu diennakti. Informāciju par patēriņu pieejama sistēmas pakalpojuma rēķinā vai portālā www.e-st.lv.
Eur
i Aprēķinos var iekļaut kādu no elektroenerģijas tirgotāja pakalpojumiem, kuriem ir noteikta gada maksa (EUR/gadā bez PVN).
i Aprēķinos var iekļaut kādu no elektroenerģijas tirgotāja pakalpojumiem, kuriem ir noteikta mēneša maksa (EUR/mēnesī bez PVN).
Ожидаемая сумма ежемесячного счета EUR (с НДС)
0
00
EUR
Электричество: EUR
Распределение: EUR
ОЗК: EUR
Годовая плата за услуги торговцa электроэнергии (без НДС): EUR
Eжемесячно плата за услуги торговцa электроэнергии (без НДС): EUR
НДС (21%): EUR